OY HIRSIZLIĞINA, EMEK HIRSIZLIĞINA HAYIR 1 MAYIS’TA MEYDANLARA

3263

16 Nisan’da HAYIR’ımızla yeni bir başlangıcın kapısını araladık!

Olağanüstü baskı koşullarında, eşitsizliklerle dolu bir seçimin sonucunu hile ile ilan ettiler! Kendileri dahil cümle alem bu seçimin meşru olmadığını, tabelanın hileli olduğunu biliyor!

AKP dahil herkes biliyor ki HAYIR kazandı! Sokakta da sandıkta da halkın HAYIR’ı kazandı!

Ülkemizin kaderinin hile ve zorbalıkla belirlenmesine aslı izin vermeyeceğiz. Oy hırsızlığına karşı HAYIR’ımıza, HAYIR iradesinin arkasındaki yeni bir hayat, yeni bir memleket düşüne sahip çıkacağız!

HAYIR’la kazandık şimdi hep beraber değiştireceğiz!

HAYIR’ımıza sahip çıkmak oy hırsızlarına ve emek hırsızlarına HAYIR demek için 1 Mayıs meydanlarında buluşacağız!

Emekçinin kıdem tazminatına göz diktiler. Yaylalarımız, kıyılarımız parsel parsel satıldı. Şimdi Varlık Fonu adı altında Çay-Kur ve ülkenin birikimleri borç karşılığında Katarlılara ipotek ediliyor. Milli ve yerli iddiasıyla ülkenin tüm kaynakları, birikimleri yabancılara satıldı!

Ancak bu böyle gitmez ! Sömürü devam etmez !

Artık böyle gitmez! Tüm birikimleri satılmış, tüm demokratik kurumları ortadan kaldırılmış, anayasasız ve Meclissiz bırakılmış bu yalan, talan ve hile rejimi devam etmez! HAYIR’la başladık, HAYIR’ı büyüterek değiştirmenin zamanıdır!

Yurdumun mutlu günleri mutlak gelen gündedir!

Baharı müjdeleyen HAYIR’la yurdumuzu mutlu günlerine taşımak için 1 Mayıs meydanlarında olalım. Bir kez daha 1 Mayıs’ta ülkenin dört bir yanında meydanlarda birleşelim!
1 Mayıs’ta HAZİRAN saflarında, Birleşik HAZİRAN Hareketi kortejlerinde buluşalım.

Başkanlar Kurulu

IMG-20170429-WA0010