KUMPAS SUÇLAMAYLA GÖZALTINDA TUTULAN MYK ÜYEMİZ ONUR KILIÇ DERHAL SERBEST BIRAKILSIN

4224

KUMPAS SUÇLAMAYLA GÖZALTINDA TUTULAN MYK ÜYEMİZ ONUR KILIÇ DERHAL SERBEST BIRAKILSIN

FETÖCÜ YÖNTEMLERİ KULLANARAK MUHALİFLERE TUZAK KURANLARIN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ

5 gündür gözaltında tutulan MYK Üyemiz Onur Kılıç’ın emniyet ifadesi bugün alındı. Emniyet ifadesinde bir hukuk skandalı, FETÖ’cü yöntemlerle yapılan bir kumpas ortaya döküldü.

MYK Üyemiz Onur Kılıç’ın gözaltına alınma gerekçesi olarak açılan bir kontra twitter hesabından yapılan paylaşımlar gösteriliyor. Sözü edilen provokatif twitter hesabını açanlar, logo Partili gençlerimizin de içinde yer aldığı Gençlik Muhalefeti’nin “logosunu“ kendi hesaplarının logosu olarak kullanarak paylaşımlarda bulunmuştur. Bu paylaşımların görülmesi üzerine Gençlik Muhalefeti twitter hesabından, bu hesapla ilişkilerinin olmadığını, provokatif paylaşımlar yapan hesabın kapatılması için twittera başvuruda bulunduklarını, açıklamıştır. MYK Üyemiz Onur Kılıç da Gençlik Muhalefeti’nin bu paylaşımını kendi hesabından da paylaşmıştır.

Her şey çok açık ve aleni biçimde ortadadır!

Onur Kılıç, bu provokatif hesabı deşifre edip kapatılması yönünde paylaşımda bulunmuşken, bu hesabın sorumlusu olarak evi basılarak gözaltına alınmış ve bu hesaptan sorumlu tutulmak istenmektedir.

FETÖ’nün yöntemleriyle muhaliflerine yönelik kurulan bu tuzakların peşini bırakmayacağız. Bu provakatif hesabın gerçek sahiplerinin ortaya çıkması için savcılığa suç duyurusunda bulunacağız. Bu hesabı açan ve paylaşımlarda bulunan her kimse IP numaraları tespit edilerek açıklığa kavuşturulmalıdır. Bu kumpasın peşini bırakmayacağız.

Her yanından dökülen bu kumpasla gözaltında tutulan MYK Üyemiz Onur Kılıç derhal serbest bırakılmalıdır.

Başkanlar Kurulu