SİZ NE BÖYLE BİR DEVLET NE BÖYLE BİR ÜLKE KURAMAYACAKSINIZ! BU GERİCİ AKINI HALK DURDURACAK

2110

AKP MKYK Üyesi Ayhan Oğan, dün akşam katıldığı televizyon programında ‘Erdoğan liderliğinde yeni bir devlet kuruyoruz’ dedi. Bu sözler, Cumhuriyet’i yıkıp bir ‘din devleti kurma’ hedefinin açık ilanıdır.

AKP’nin 15 yıllık hedefi budur! Atılan tüm adımlar bunun için atılmıştır. 2010 referandumundan tek adam Anayasasına tüm değişiklikler bunun için yapılmıştır. 15 Temmuz sonrasında başlayan OHAL-KHK düzeni bunun için uygulanmaktadır.

Mustafa Kemal Atatütk heykeline saldırı bununla ilgilidir. Maçka Parkı’nda ortaya çıkan rejim muhafızı bu hedefin ürünüdür. Eğitimi ENSAR’laştırmak, Medeni Kanunu ortadan kaldırmak bu hedefe doğru atılan adımlardır.

HALK bu gerici akına 15 yıldır teslim olmamıştır! Devleti ele geçiren Saray rejimi toplumu ele geçirememiştir, teslim alamamıştır! Ne yaparsa yapsın bundan sonra da Gezi’den, HAYIR’a büyüyen halkın iradesini teslim alamayacaktır.

Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bu gerici akını halk durduracaktır! Bu gerici-şeriatçı adımları durdurmak için şimdi daha büyük bir güçle, kararlılıkla mücadeleyi büyütmenin zamanıdır!

Eğitimin ENSARlaştırılmasına, şeriat hukukunun hakim kılınmasına, ülkemizin ilerici değerlerine yönelen her tür saldırıya karşı birleşerek mücadeleyi yükseltelim.

Şimdi hayatın her alanında, her saldırı noktasında LAİKLİK barikatını kurma ve bu barikatta birleşme zamanı.

BAŞKANLAR KURULU